מה זה קוריאן

יוקרה ללא פשרות בעיצוב הבית

קוריאן הינו חומר מוצק אשר משמש ליצירת משטחים מסוגים שונים. המשטח מורכב מ 30% אקרילק ו 70% אלומיניום. השילוב של שני החומרים מייצר חומר חזק אנטי בקטריאלי ועמיד במיוחד אשר מאפשר גמישות עיצובית חסרת תקדים ואינספור אפשרויות מעצם הרכבו המיוחד ומהווה חידוש של ממש בתחום עיצוב הבית אשר נותן בידי מעצבים, אדריכלים ובעלי בתים את האפשרות להגשים כל רעיון או חלום עיצובי. 

סיבות אלו הפכו את הקוריאן לחומר המועדף והבחירה הטבעית על ידי מעצבים רבים אשר רואים בו לא רק חומר ביד היוצר המאפשר להם לממש כל רעיון וחלום עיצובי אלא גם את הפתרון המקיף ביותר לבעלי בתים אשר מקפידים על כל פרט בדרך לבניית בית החלומות שלהם. 

קוריאן הופך כל מטבח לחלל אסתטי על-זמני

הקוראין בעל מראה אסתטי ומגע נעים ומשלב בתוכו את שתי התכונות הנדרשות להפוך אותו לאלמנט של יוקרה – יופי ועמידות. שתי תכונות אלו הופכות את הקוריאן למשטח האולטימטיבי למטבחים וחומר המועדף על אנשי מקצוע אשר אינם מוכנים להתפשר על המראה האסתטי על חשבון מחיר האיכות. תכונות הקוריאן מאפשרות ליצור באמצעותו מראה על-זמני שתמיד יהיה עדכני ומודרני ויהווה חותם של יוקרה וטעם טוב. 

קוריאן בחדר האמבטיה - מגע של יוקרה ואיכות

השינויים התכופים בטמפרטורות של חדר האמבטיה הופכים את הקוריאן לפתרון המושלם עקב היותו חומר עמיד במיוחד המאפשר עיצוב אסתטי. הקוריאן יכול לשמש כמשטח, כיור , לציפוי קירות ומספק מראה נעים לכל חדר אמבטיה לצד פונקציונליות מלאה. 

קוריאן - הפתרון האסתטי המושלם

צור קשר