אודות - קוריאן סטאר - עיצוב ללא פשרות

אודות

קוריאן סטאר - מקצוענות ומומחיות בעיצוב וייצור משטחי קוריאן

"קוריאן סטאר" מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנת משטחי קוריאן. החברה עובדת עם משטחי קוריאן מקוריים ואיכותיים במטרה להעניק את המראה היוקרתי המושלם בכל פרויקט ואת אלמנט העמידות לאורך שנים שהופכים אותו למשטח המועדף על ידי אדריכלים, מעצבים ולקוחות אשר מצפים לטוב ביותר וגמישות עיצוביות להבטחת מגע אישי בכל פינה בבית. 

מתוך היכרות עם קהל הלקוחות שלנו ומתוך מטרה להיות הטובים ביותר בכל מה שאנחנו עושים, אנחנו מתגאים בשירות מסור ואיכותי לאורך כל הדרך, מיומנות והקפדה בלתי מתפשרת על התוצר הסופי אותו אנחנו מוסרים לכל לקוח ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

מגוון הפתרונות המתקדמים של "קוריאן סטאר" הפכו אותה לכתובת מקצועית עבור מעצבים ואדריכלים אשר מחפשים עבור לקוחותיהם את הסטנדרט הגבוה ביותר של מוצר לצד שירות מושלם, מקיף ומסור. 

במטרה לספק את המוצר הטוב ביותר ללקוחותיה, החברה בחרה לעבוד עם מוצרי חברת "דופונט" האמריקאית, מובילה עולמית בתחום, עובדה המספקת תו איכות לכל פתרון המבוסס על מוצריה. 

 

"קוריאן סטאר" מקפידה על תהליך ייצור מוקפד ופדנטי אשר מייצר תוצאה מושלמת מכל הבחינות, מבחינה אסתטית ופונקציונלית ומוצריה נועדו לתת מגע של יוקרה לחללים. 

קוריאן סטאר - מגע של מקצוענות וייחודיות לבית

0
פרוייקטים
0
שנות נסיון
0
לקוחות מרוצים
0
צבעים לבחירה

צור קשר

המלצות

חוות דעת לקוחתינו